6DFN13A-M3/I
MFR.Part #
6DFN13A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035639
Description
-65℃~+175℃ 1 11.1V 13V 18.2V 2uA 33A@10/1000us 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS