6DFN20A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
6DFN20A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035643
Package
DFN3820A
Description
-65℃~+175℃ 17.1V 1uA 20V 21.7A@10/1000us 27.7V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS