6DFN51A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
6DFN51A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035653
Package
DFN3820A
Description
-65℃~+175℃ 1 1uA 43.6V 51V 600W@10/1000us 70.1V 8.6A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS