RCR875DNP-4R7L
MFR.Part #
RCR875DNP-4R7L
JLCPCB Part #
C7039170
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
2.94A 35mΩ 4.7uH ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS