CTCH855F-332K
MFR.Part #
CTCH855F-332K
JLCPCB Part #
C5603525
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
140mA 15.9Ω 3.3mH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS