RCR875DNP-470L
MFR.Part #
RCR875DNP-470L
JLCPCB Part #
C2638590
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.1A 170mΩ 47uH ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS