CDR6D23MNNP-8R3NC
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-8R3NC
JLCPCB Part #
C17517387
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.5A 1.95A 8.3uH 80mΩ ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS