RCH664NP-1R0M
MFR.Part #
RCH664NP-1R0M
JLCPCB Part #
C6758113
Package
Plugin,D=6mm
Description
18.3mΩ 1uH 4A ±20% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS