RCR875DNP-1R2L
MFR.Part #
RCR875DNP-1R2L
JLCPCB Part #
C7337054
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.2uH 18mΩ 4.14A ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS