RCR875DNP-1R7L
MFR.Part #
RCR875DNP-1R7L
JLCPCB Part #
C5721034
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.7uH 22mΩ 3.75A ±15% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS