RCP1317NP-152L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCP1317NP-152L
JLCPCB Part #
C3350181
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
1.4Ω 1.5mH 720mA 720mA ±15% 插件,D=13.5mm Power Inductors ROHS