CDEP134NP-2R5MC
MFR.Part #
CDEP134NP-2R5MC
JLCPCB Part #
C6148394
Package
SMD-3P,13.5x13.5mm
Description
10.5A 12.8A 2.5uH 6.6mΩ ±20% SMD-3P,13.5x13.5mm Power Inductors ROHS