CDRH70D45BT150NP-680MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH70D45BT150NP-680MC
JLCPCB Part #
C596468
Package
SMD,7.7x7.3mm
Description
1.1A 1.1A 190mΩ 68uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.7x7.3mm Power Inductors ROHS