RCP1317NP-122L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCP1317NP-122L
JLCPCB Part #
C5846586
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
1.28Ω 1.2mH 740mA 800mA ±15% Plugin,D=13.5mm Power Inductors ROHS