CDRH127NP-7R6NC
MFR.Part #
CDRH127NP-7R6NC
JLCPCB Part #
C2455608
Package
SMD,12x12mm
Description
-20%~+40% 15mΩ 6.5A 7.6uH 8.8A SMD,12x12mm Power Inductors ROHS