RCP1317NP-271L
MFR.Part #
RCP1317NP-271L
JLCPCB Part #
C2639483
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
1.55A 1.7A 260mΩ 270uH ±15% 插件,D=13.5mm Power Inductors ROHS