CR43NP-2R2MC
MFR.Part #
CR43NP-2R2MC
JLCPCB Part #
C2453579
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
1.75A 2.2uH 71.2mΩ ±20% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS