RCP1317NP-561L
MFR.Part #
RCP1317NP-561L
JLCPCB Part #
C2639454
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
1.1A 1.25A 470mΩ 560uH ±15% 插件,D=13.5mm Power Inductors ROHS