CDH115NP-680KC
MFR.Part #
CDH115NP-680KC
JLCPCB Part #
C2455112
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
1.2A 120mΩ 68uH ±10% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS