CR54NP-221KC
MFR.Part #
CR54NP-221KC
JLCPCB Part #
C6538033
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
1.57Ω 220uH 350mA ±10% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS