CDH115NP-471KC
MFR.Part #
CDH115NP-471KC
JLCPCB Part #
C2455113
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
450mA 470uH 960mΩ ±10% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS