CEP123NP-8R0MC
MFR.Part #
CEP123NP-8R0MC
JLCPCB Part #
C2456003
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
19.18mΩ 4A 8uH ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS