CDRR127NP-102MC
MFR.Part #
CDRR127NP-102MC
JLCPCB Part #
C2897819
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.271Ω 1mH 570mA 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS