CDH115NP-101KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH115NP-101KC
JLCPCB Part #
C2455016
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
100uH 200mΩ 960mA ±10% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS