CDRH105RNP-8R2NC
MFR.Part #
CDRH105RNP-8R2NC
JLCPCB Part #
C2455067
Package
SMD,10.2x10mm
Description
16mΩ 4.85A 8.2uH ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS