CD105NP-220MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD105NP-220MC
JLCPCB Part #
C2455439
Package
SMD,10x9mm
Description
1.95A 100mΩ 22uH ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS