CDH115NP-560KC
MFR.Part #
CDH115NP-560KC
JLCPCB Part #
C5963989
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
1.28A 140mΩ 56uH ±10% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS