CDH115NP-150MC
MFR.Part #
CDH115NP-150MC
JLCPCB Part #
C2454903
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
15uH 2.5A 30mΩ ±20% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS