CDH115NP-121KC
MFR.Part #
CDH115NP-121KC
JLCPCB Part #
C2454904
Package
SMD-4P,11.2x11mm
Description
120uH 220mΩ 880mA ±10% SMD-4P,11.2x11mm Power Inductors ROHS