CDRH8D43NP-680NC
MFR.Part #
CDRH8D43NP-680NC
JLCPCB Part #
C2639437
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 1.5A 190mΩ 68uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS