CDH74NP-331JC
MFR.Part #
CDH74NP-331JC
JLCPCB Part #
C2454901
Package
SMD,8x7.3mm
Description
1.24Ω 330uH 400mA ±5% SMD,8x7.3mm Power Inductors ROHS