CLS6D23NP-100NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CLS6D23NP-100NC
JLCPCB Part #
C2454951
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1.26A 10uH 130mΩ 800mA ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS