CDRH5D28RBH125NP-470MC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-470MC
JLCPCB Part #
C171606
Package
SMD,5.9x6.2mm
Description
47uH 500mΩ 640mA ±20% SMD,5.9x6.2mm Power Inductors ROHS