80USC2200MEFCSN22X35
MFR.Part #
80USC2200MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1582369
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.53A@120Hz 2200uF 22mm 3000hrs@85℃ 35mm 80V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS