16USG47000MEFCSN30X45
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16USG47000MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1498274
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 16V 3000hrs@85℃ 30mm 45mm 47000uF 6.8A@120Hz ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS