35TZV22M6.3X6.1
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35TZV22M6.3X6.1
JLCPCB Part #
C2164327
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 250mA@100kHz 35V 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS