SLP122M100A5P3
MFR.Part #
SLP122M100A5P3
JLCPCB Part #
C2620892
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.69A@120Hz 100V 10mm 1200uF 221mΩ@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS