80USC1200MEFCSN22X25
MFR.Part #
80USC1200MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1601807
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1200uF 2.07A@10kHz 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 80V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS