10ZLJ4700M12.5X30
MFR.Part #
10ZLJ4700M12.5X30
JLCPCB Part #
C694056
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.5mm 30mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS