80USC2200MEFCSN25X30
MFR.Part #
80USC2200MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1604210
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.9095A@10kHz 2200uF 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 80V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS