50THV33M6.3X8
MFR.Part #
50THV33M6.3X8
JLCPCB Part #
C1864193
Description
-40℃~+125℃ 150mA@100kHz 2000hrs@125℃ 33uF 50V 6.3mm 8mm 900mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS