63MXG3900MEFCSN22X40
MFR.Part #
63MXG3900MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1137069
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.55A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 3900uF 40mm 63V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS