381LX151M350H042
MFR.Part #
381LX151M350H042
JLCPCB Part #
C19441241
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@20kHz 1.326Ω@120Hz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 350V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS