LGW2E471MELZ40
MFR.Part #
LGW2E471MELZ40
JLCPCB Part #
C1579498
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22mm 250V 3.15A@50kHz 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS