63MXC3900MEFCSN25X40
MFR.Part #
63MXC3900MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1606289
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.55A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 3900uF 40mm 63V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS