50YXF100MEFCT78X11.5
MFR.Part #
50YXF100MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C1590756
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 400mA@100kHz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS