400MXC180MEFCSN22X45
MFR.Part #
400MXC180MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C6065344
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm 980mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS