50MXG4700MEFCSN22X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50MXG4700MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1580700
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.43A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 4700uF 50V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS