LAK2G121MELZ40
MFR.Part #
LAK2G121MELZ40
JLCPCB Part #
C1636478
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 400V 40mm 690mA@10kHz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS