50USC2200MEFCSN22X25
MFR.Part #
50USC2200MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1602152
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2200uF 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 50V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS